דר' דרלה ביירון Ph.D
המרכז לאבחון, יעוץ וטיפול ללקויות למידה
ברמת השרון
מוכר על ידי משרד החינוך

03-5408182
אבחון דידקטי דרלה ביירון Slide 3

 ילדכם מתקשה בלימודים? – בצעו אבחון לקויות למידה

האם אתם חושדים שילדכם סובל מלקות למידה כלשהי הפוגמת בלימודיו? בהחלט יכול להיות שזה המקרה. כאשר יש מכלול של סימנים מקדימים והתבטאויות של לקויות למידה - אבחון לקויות למידה הוא הדרך היחידה לוודא האם אכן קיימת בעיה ולאתר במדויק את הגורם והדרך האופטימאלית לסייע לילדכם להצליח. אבחון ליקויי למידה יענה על השאלות הרבות שקיימות אצלכם כהורים, זהו השלב המקצועי הראשון בדרך למציאת פיתרון שיאפשר לילד ללמוד ולהצליח והיכולות המקצועיות שלנו, לצד שימוש בטכנולוגיה העדכנית ביותר מאפשרת להשיג תוצאות מדויקות במיוחד.

מנפצים את קלישאת אי מיצוי הפוטנציאל

כולנו מכירים את הקלישאה המוכרת של ילד שאינו ממצה את מירב הפוטנציאל שלו, אך לקויות למידה הן באמת חסם מהותי לאותו פוטנציאל אמיתי וקיים שנמצא בכל ילד. אבחון לקויות למידה מאפשר לנו לנפץ את הקלישאה הזו ובאמת לאפשר לילדכם לממש את עצמו ואת מלוא הפוטנציאל שבו. הקשיים האמיתיים והמשתנים הללו פוגעים באיכות לימודיו של הילד אך גם בכל שגרת חייו, לכן אבחון ליקויי למידה מדויק ומותאם אישית מאפשר לאתר את מהות הבעיה ואת הדרכים הטובות ביותר לפתור אותה.

לקויות למידה יכולות להתבטא בשלל צורות ומאפיינים, קושי בקריאה, בכתיבה או בחשבון, בעיות קשב וריכוז, התמודדות עם לחצים, אסטרטגיות למידה וכן הלאה. זהו עולם ומלואו של בעיות וקשיים. אבחון לקויות למידה יכול בהחלט לאתר סיבות אובייקטיביות ואף חיצוניות למקור הקושי, כמו גם לאתר סיבות פיזיולוגיות או להפנות להמשך בדיקה. אנו מתמחים בביצוע אבחונים ובניית תכניות טיפול ולימוד מתאימות, במהלך אבחון ליקויי למידה אנשי המקצוע שלנו ממש רואים את הילד ומספקים לכם, כהורים, ולאנשי החינוך תשובות ברורות לגבי המצב והדרכים לפיתרון. פנו אלינו היום לקבלת ומתן פרטים וקביעת התחלת תהליך.©Copyright 2012 Darla Biron
Created and maintained by WSI